Pomoc drogowa

Star-Cars Lubań

Pomoc drogowa

Niejednokrotnie każdy z kierowców potrzebuje pomocy drogowej. Mała stłuczka? Auto odmówiło posłuszeństwa? A może potrzebujesz przetransportować samochód do warsztatu?

Służymy usługą pomocy drogowej 24h/ dobę. Pomożemy w każdym przypadku, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Posiadamy duże doświadczenie w aspekcie holowania aut. Jeżeli samochód odmówił posłuszeństwa lub uczestniczył w wypadku, to chętnie pomożemy z dostarczeniem go do miejsca docelowego.

Niespodziewane zdarzenia na drodze mogą przytrafić się każdemu. W takich sytacjach często nie wiemy, co powinniśmy zrobić. Pierwszą kwestią, którą powinniśmy uczynić to zadbanie o bezpieczne przetransportowanie auta w wyznaczone miejsce lub do warsztatu samochodowego. W tym celu warto jest skorzystać z usług lokalnej pomocy drogowej, którą świadczy wypożyczalnia samochodów Star-Cars Lubań. Nasze usługi zapewniamy przez całą dobę, więc masz pewność, że pomoc nadejdzie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

Polecam w 100% i sugeruję jako pierwszy wybór w okolicy. Auta sprawne,pewne,czyste i pachnące. Rewelacyjny kontakt z Właścicielem. Umowa i warunki jasne i klarowne.

Tomasz L. Lipton

Profesjonalnie i rzeczowo a jednocześnie z dużą dozą życzliwości i humoru. Wielkie dzięki za pomoc

Dent

Pełen profesjonalizm, samochody, obsługa pierwsza klasa. Przystępne ceny. Polecam 10/10.

Marcin Pec

Wynajmij auto z OC sprawcy

Uszkodzony samochód, który nie jest zdolny do dalszej jazdy to zmora wielu kierowców. Udajesz się z rodziną na wakacje, posiadasz auto, które służy do pracy – i nagle pozostajesz pozbawiony jedynego środka transportu. Nie jest to sytuacja bez wyjścia! Star-Cars podstawi wybrany przez Ciebie samochód zastępczy, którego koszty pokryje ubezpieczenie sprawcy wypadku. 

Kontakt

5 + 2 =

info@starcars.pl

503 781 724 / 502 134 678

Wypożyczalnia Star-Cars Ul. Rynek 7-8 59-800, Lubań